Forum

Amerykański Byk zła...
 
Notifications
Clear all

Amerykański Byk złapał zadyszkę! Rynki powoli staczają się w otchłań, jesień przyniesie rozstrzygnięcie?  

Strona 2 / 3
  RSS

Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
17/09/2020 8:47 am  

Peklo 3330?


OdpowiedzCytat
Jakub
 Jakub
(@Jakub)
Gość
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 35
17/09/2020 12:19 pm  

Tak dziś now na zmiane z pełnia co 28 dni 🙂 sesja w usa jeszcze sie nie zaczela wiec o zlamaniu 3330 bedzie mozna mowic po zamknieciu zaa oceanem.


OdpowiedzCytat
Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
17/09/2020 12:28 pm  

Jakub to nie jest przypadek, że dzisiejsza sesja jest szczególna . Zobacz kiedy była pełnia ostatnia. Teraz szczyt będzie wyznaczony w nowiu. Wiele osób śmieje się z cykli księżycowych. Zachęcam Cię do zgłębienia tego tematu.

This post was modified 4 lata temu by Newhach

OdpowiedzCytat
Jakub
 Jakub
(@Jakub)
Gość
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 35
17/09/2020 12:50 pm  

Zgadza sie ostatnia pelnia byla w okolicach historycznych szczytow sp500. Dzisiejszy now moze zadzialac jako wsparcie, jesli index zacznie rosnac. Nie mowie ze to wrozenie z fusow, natomiast nie da sie na podstawie ukladu planet/cial niebieskich prognozowac ruchu indeksow. Ja wspomnialem cykl ten powtarza sie co 28 dni a hossa w usa trwa od dekady! Jak tu byc madrym ktory now/pelnia to wlasnie ta ktora zawroci index?


OdpowiedzCytat
Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
17/09/2020 12:54 pm  

Niebawem zamierzam zrobić webinar odnośnie tego tematu. Udowodnię i pokaże jak grać pod fazy..


OdpowiedzCytat
Jakub
 Jakub
(@Jakub)
Gość
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 35
17/09/2020 12:56 pm  

Chetnie wezme udzial


OdpowiedzCytat
Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
17/09/2020 12:59 pm  

To fajnie . Jest sporo ciekawych tematów, które wspierają standardowe metody analizy.


OdpowiedzCytat
Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
17/09/2020 4:38 pm  

Hey, wszystko na to wskazuje. Kierunek na 3000pkt został już obrany pytanie jest tylko kiedy.


OdpowiedzCytat
grochjo
(@grochjo)
Active Member
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 5
17/09/2020 5:31 pm  

Czy ktoś shortuje indeksy np. DAX, Nasdaq albo WIG20 poprzez certyfikaty ING?
Jak z płynnością, zwłaszcza w gorących momentach?

Amerykańskie ETFy w USD na shortowanie SPX czy NSQ znam, ETFy europejskie na shorty głównych indeksów też ogarniam..
Ale to wszystko w walutach, a ja szukam czegoś w PLN.
Jedyny polski ETF na short WIG20 znam.
A short na DAX czy inne indeksy w PLN to tylko te ING znalazłam.
Nie chce shortować przez kontrakty terminowe - to też znam.

Coś innego polecanego czy przetrenowanego poza tymi certyfikatami ING?


OdpowiedzCytat
Jakub
 Jakub
(@Jakub)
Gość
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 35
17/09/2020 10:28 pm  

3330 nie peklo. Niskie stopy % plus dodruk na niespotykana dotad skale. Gdzies trzeba te kase upchnac i to nie jest skarpeta babci. Szalenstwo bez precedensu! Kopanie sie z takim koniem to pewna smierc. Caly czas trzymam ski na sp500 z profitujacym stopem ale kazdy nowy dolek bede ladowal L. Konia z rzedem temu co wyznaczy szczyt. Chyba sie jeszcze taki nie urodzil 🙂 na zdrowy rozum to powinna pier... juz dawno, ostatni kryzys to 2007 i niestety wydaje mi sie ze znajda sposob jak popchnac indeksy i granice nie tylko moralne jeszcze wyzej/dalej. Daty/adtrologia/wrozenie/itp sa tylko wsparciem standardowych analiz jak napisal gospodarz. Najlepszego i samych zyskownych pozycji! Pozdrawiam Kuba.


OdpowiedzCytat
grochjo
(@grochjo)
Active Member
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 5
17/09/2020 11:10 pm  

Dzięki Zuza. No nie, 10K sztuk to nie będę kupować, nawet jak bym miała to i tak bym nie wwaliła wszystkego w jeden instrument. Ok, to przetrenuję te certfikaty. Myślałam właśnie o tym na DAX co jest aktualnie około 35 zeta, w sensie był dzisiaj rano, bo widzę że już po 32 zyle chodzi. I on chyba ma największą płynność również.


OdpowiedzCytat
Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
18/09/2020 8:22 am  

Ok uczniem czarnoksiężnika?


OdpowiedzCytat
Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
18/09/2020 8:27 am  

Jakub, szczyt już za nami. Ja cały czas dobieram teraz S ki bo pojawił się sygnał s pierwszy raz od dawna. Nie daj się wyleszczyc na samym końcu, tyle czekania nie moze pójść na marne. Ja też kiedyś rezygnowałem w takim miejscu jak teraz. Nie podbieraj L ,zostań na S to moja rekonendacja. 33330 pęknie a od góry trzyma 3380 teraz. Powolutku będzie się osuwalo tak aby nikt nie zauważył. Dzisiaj piątek i koniec tygodnia, liczę na spora czarna świece.
Cierpliwość to klucz do sukcesu.


OdpowiedzCytat
Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
18/09/2020 9:07 am  

teraz jest dobry moment na wejście w "S" na SP500. Tak mocnego sygnału S nie było od dawna. Dlatego zalecana czujność.


OdpowiedzCytat
Pawel
 Pawel
(@Pawel)
Gość
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 353
18/09/2020 12:09 pm  

u nas dzis 3 wiedzminy rozliczanie kontraktow w ostatniej godzinie handlu :))


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 3
Share: