Forum

Szczyty rynków mamy...
 
Notifications
Clear all

Szczyty rynków mamy już za sobą? Rzut okiem na DAX , S&P500 i WIG20  

Strona 3 / 3
  RSS

Pawel
 Pawel
(@Pawel)
Gość
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 353
07/02/2021 9:18 am  

lLekarz z Lublina
7 lutego 2021, 1:49

Mam nadzieję, że ludzie nie zapomną kto dla nich nadstawiał głowy (jeden brał wszystko na klatę), a kto skazał ich bliskich na śmierć. Mój przyjaciel w wieku 50 lat zawinął się w 15 dni:7-8 dni gorączki, bólu głowy itd, w domu i 7 lub 8 dni respiratora, a potem krematorium. Następnym znajomym nie pozwoliłem na wycieczkę do krematorium. Jeśli teraz zablokowaliby badanie ludzie powinni coś zrobić, a nie dać się prowadzić jak stado baranów na rzeź. Dzisiaj spędziłem w Przemyślu 6 godzin z tego ok. godziny w przychodni Optima . Mam 88 letnią matkę, którą się opiekuję oboje jeszcze nie chorowaliśmy mimo iż przerwę w Por.Specjalistycznej na NFZ miałem tylko od końca marca do 5 maja 2020r. Boję się jak każdy normalny człowiek, ale gdyby Amantadyna zakrólowała od maja 2020r. to już dawno zapomnielibyśmy o całej tej pandemii. Za 38 mln złotych polskich możemy "nakarmić" wszystkich obywateli Polski kupując Amantadynę w Indiach. ------Szczepionki? daj Boże ,żeby były skuteczne , ale co z dziećmi do 16 roku życia? co z kobietami ciężarnymi? Czy te dwie grupy mają jakąś alternatywę? Już pisałem, że ludzie od morza po góry spożywają Amantadynę pomimo "obrzydzania" jej przez grupę trzymającą władzę wespół zespół z pożal się Boże ekspertami, którzy raz mają takie raz inne zdanie. Środowisko lekarskie zamiast się zjednoczyć albo chowa głowę w piasek , albo zwalcza odszczepieńców ("wyznawców Amantadyny"). Być może już za 2-3 miesiące będą wstępne wyniki badań. Moim zdaniem to lata świetlne, co mają robić ci którzy będą w tym czasie chorować? Większość pacjentów odbija się od swoich lekarzy rodzinnych jak od muru, pomyślcie jak spojrzycie swoim pacjentom jak to wszystko się skończy, bo się w końcu skończy , jak będziecie mogli spojrzeć na siebie w lustro? Zacznijcie w końcu leczyć ludzi, macie wątpliwości prawne co do wypisywania Amantadyny - napiszcie na adres Optimy w Przemyślu wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Poza tym jeśli 30-50 tys lekarzy zacznie leczyć Polaków mogą nam skoczyć na pukiel. Co wsadzą nas do pierdla?, pozbawią wszystkich prawa wykonywania zawodu?kto w tym bajzlu będzie wtedy leczył? ściągną 30tys. Ukraińców lub Białorusinów -wolne żarty ? Zacznijcie w końcu myśleć logicznie._________________ Chcieli Bodnara pozbawić prawa wykonywania zawodu po to żeby resztę definitywnie nastraszyć i co i jajco. Bodnar uratował wielu z was życie i zdrowie, ocalił waszych bliskich, przyjaciół . Zacznijmy w końcu mówić jednym głosem dla dobra Polaków i dla dobra polskiej medycyny. Miałem zaszczyt zobaczyć 6 godzin z życia Don Kichota Bodnara, który walczy dla nas wszystkich w tym dla naszych dzieci o normalne życie w Polsce----o otwarcie stoków, normalne wakacje, otwarcie szkół, normalne studia, świat bez masek itd. pomóżmy mu w tym wszyscy, nie chowajmy głowy w piasek


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3
Share: