Forum

Strach się bać! Wal...
 
Notifications
Clear all

Strach się bać! Waluty wskazują kierunek ......??  

Strona 1 / 2
  RSS

Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
14/02/2021 1:45 pm  
wpf-cross-image

  Strach się bać jak wysoko dojdą rynki jeśli sygnały płynące z kluczowych par walutowych okażą się prawdziwe. Otóż na…


Cytat
Pawel
 Pawel
(@Pawel)
Gość
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 353
14/02/2021 6:20 pm  

niestety zuza walczymy z trendem:))w innym przypadku nie byloby tych wzrostow na akcji
chlopcy upychaja wszystko w akcje i tyle
wiekszosc ludzi nie wie w co sa wpychane ich pieniadze
zrobia im kuku

w polsce to dziala np tak :
gosc dostaje kase z tarczy , bank kupuje dla niego fundusz akcji w usa
koniec
i tak jest w wiekszosci przypadkow w roznych krajach , kasa leci do usa

bo oni zalatwili ten dodruk wlasnie po to zeby te kase tam wepchnac

jesli masz mega banke i chcesz jeszcze ja dmuchac to musisz zalatwic kase, jesli ta banka jest w usa to cokolwiek zalatwisz skonczy w usa

to ostatni rok i to ostatnia dluga kreska na rocznym interwale
oni to wiedza i chca wyciagnac kreske ile tylko sie da


OdpowiedzCytat
Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
14/02/2021 7:40 pm  

Tak Paweł to ostatni rok sielanki giełdowej i pompowania akcji. Patrząc na wykres dolara ten kwartał powinien przynieść rozstrzygnięcie. Kluczowe daty to koniec lutego , lub koniec marca. Dalej widzę już zmianę trendu.


OdpowiedzCytat
Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
14/02/2021 8:22 pm  

Powodzenia . Ripple i dash to w tej chwili perełki na crypto. Czekam na korektę. Tutaj będzie mozna jeszcze sporo zarobić. Jak Ripple złamie 0.7 to i 3 Zeta będzie w tydzień.


OdpowiedzCytat
Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
14/02/2021 8:33 pm  

Spokojnie. Daj znać jakbys miala innego brokera na oku. Chętnie bym wskoczył na większe pole gry na crypto ?co by nie mówić zabawa jest tu przednia.


OdpowiedzCytat
Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
14/02/2021 8:42 pm  

Zobacz na krypto, które są grane przeciwko bitcoinowi. Uważam, że to będzie hit jak Bitcoin zacznie spadać.
Ja śledzę takie crypto jak xem/btc, xrp/btc, dash/btc , eos/btc. To powinny być hity. Na razie jeszcze w trendzie spadkowym.

Oprócz ripla polecam dasha oraz eos ale po korekcie. Te spółki są już w trendzie wzrostowym.


OdpowiedzCytat
Pawel
 Pawel
(@Pawel)
Gość
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 353
15/02/2021 11:24 am  

oni drukuja nie po to zeby pokryc wszystkie wydatki tylko zeby pokryc te brakujące
mamy niezaplanowane wydatki zwiazane z covidem , to zaskoczylo założmy wszystkich i wszyscy drukuja 15% pkb pod to
a pomijajac covid to ich celem jest po prostu plynac na fali wraz ze wzrostem dlugu , chca by dlug dalej rosl i dlatego wyznaczyli sobie cel inflacji 2% jakis czas temu bo to oznacza ze nie ma deflacji a jak jej nie ma to oczywiscie mamy wzrost dlugu

hiperinflacja zaczyna sie po przekroczeniu 40% pkb , drukujac powyzej masz juz inflacje kroczącą

wszystko co wydrukowali weszlo w akcje
i jak przestaniesz drukowac to te kase z tamtad wyciagna
wiec jesli fed wydrukowal 7 bln usd to tyle kasy weszlo plus lewar , i tyle wyjdzie i żeby nie spadlo to byc musiał tyle naszykowac zeby je odkupic z rynku

nie mozesz drukowac zamiast sciagac z podatkow bo przekroczysz 40%pkb i masz hiperinflacje

beda drukowac w usa az osiagna tak dlugi slupek na interwale rocznym sp500 jaki chcą
nie wiem ile to jest ale musza nadrukowac z nawiazka bo wtedy dopiero stwierdzą że jest już dosc kasy w obiegu
nawiazka tzn euforia

im szybciej drukuja tym dluzsze sa kreski na rocznym
sami widzicie co sie dzieje

aby te kreske za 21 rok mozna bylo wydluzac przydalby sie jeszcze wiekszy dodruk z ebc
jesli kreska sie zatrzyma to ebc zwiekszy druk zeby kreske wyciagnac wyzej
a poki co to fed nawet nie majac zamiaru drukowac wiecej bedzie zapewniał że chca drukowac wiecej i beda drukowac wiecej
te zapewnienia to jazda na gape , blef ale poki dziala to jest ok, jak przestanie to ebc wejdzie


OdpowiedzCytat
Pawel
 Pawel
(@Pawel)
Gość
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 353
15/02/2021 2:21 pm  

no ma zuza pewnie tu nikt niewiem na jakim poziomie sie skonczy wzrost czaly czas jest drukowanie coraz wieksze,tu niewisz czy luty czy marzec jak pisze newhach czy polowa roku czy koniec roku 2021 zakonczy sie ta cala popka drukarska mi wychodzi sp500 4500


OdpowiedzCytat
Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
15/02/2021 6:19 pm  

ja czekam na rippla w rejonie 0.43. w tej chwili trwa walka o 0.6.


OdpowiedzCytat
Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
15/02/2021 7:55 pm  

Zuza, w tej chwili wydaje mi się że inwestycja w crypto na długi termin może być trochę ryzykowna -jak rynki zaczną pikować to i kluczowe kryptowaluty pewnie też. Takiej sytuacji jeszcze nie było zobaczymy. Ja gram krótkoterminowo tutaj.


OdpowiedzCytat
Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
15/02/2021 8:09 pm  

Wszystko na to wskazuje że szczyt na Ripple i innych wypadnie dokładnie w tym samym czasie co szczyty giełd. Wszystko na to wskazuje dlatego trzeba skorzystać ??


OdpowiedzCytat
Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
15/02/2021 8:11 pm  

Wydaje mi się że na bessę giełdowa dobre będą krypto właśnie typu xxx/btc. Bitcoin powinien spadać szybciej niż pozostałe.


OdpowiedzCytat
Pawel
 Pawel
(@Pawel)
Gość
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 353

OdpowiedzCytat
Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
17/02/2021 9:22 am  

Trzeba poczekać intraday może przebić zobaczymy na zamknięciu. Obstawiam ten ruch jako korektę w górę.


OdpowiedzCytat
Pawel
 Pawel
(@Pawel)
Gość
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 353
18/02/2021 8:09 am  

https://stooq.pl/n/?f=1405294


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2
Share: