Forum

Miesiąc luty przyni...
 
Notifications
Clear all

Miesiąc luty przyniesie rozstrzygnięcie? Dokąd zmierza DAX i S&P500?  

  RSS

Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
07/02/2021 11:51 am  
wpf-cross-image

  Czy miesiąc luty wyznaczy szczyt indeksów giełdowych? Dokąd zmierza DAX i S&P500? W tej chwili wszelkie sygnały sprzedaży wygenerowane…

This topic was modified 3 lata temu by Newhach

Cytat
Pawel
 Pawel
(@Pawel)
Gość
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 353
07/02/2021 1:07 pm  

mysle ze luty nic nie roztrzygnie to moje zdanie dopiero koniec kwietnia mozna myslec o jakiejkolwiek skach na indeksach jak juz locdowny sie skoncza otworza gospodarki,wtedy ludzie uwierza ze juz jest dobrze i gieldy dopiero zaczna leciec dzien w dzien stawiam ze bedzie to koniec kwietnia poczatek maja,no niestety gospodarki poniszczone ludzie bez pracy bezrobocie zacznie rosnac,a jest lek amantadyna ktora pomaga to oni ludzia wciskaja szczepionke ktora niewiadomo czy na rok wystarczy sam jestem przykladem i moja rodzina ze amantadyna jest skuteczma w leczeniu covid juz w maju by wszystkie gosporki byly otwarte ludzie by w kagancavh nie chodzili ale coz pieniadz rzadzi u rzadow jak u tych calych profesorkow simon-flisiak-horbany itp


OdpowiedzCytat
Pawel
 Pawel
(@Pawel)
Gość
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 353
07/02/2021 6:02 pm  

zuza czas pokaze po co nam szczepionka jak mamy skuteczny lek ktorym sam sie wyleczylem i moja cala rodzina Amantadyna(viregyt k) ale nasze profesory szczepionka tylko za ktore biora granty horbany flisiaki simony i inne ach kasa sie tylko liczy a zdrowie nie zgonach mamy wiecej niz za 2 wojny


OdpowiedzCytat
Pawel
 Pawel
(@Pawel)
Gość
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 353
07/02/2021 7:13 pm  

zuza przechodzilismy bardzo ciezko szczegolnie moja mama i jej brat ja bezobjawowa zareczam ci ze lek jest w 100% skuteczny o czym opisuje nie tylko ja tutaj ale ludzie na stonie przychodni optima w Przemyslu dr Bodnara,nareszcie te pseudo profesorki dopuscili do badania tego leku powiem ci ze od marca sie tym interesuje i podam ci link poczytaj zuza sobie https://przychodnia-przemysl.pl/mozna-wyleczyc-covid-19-w-48-godzin/,ps jesli chodzi o korekte na gieldzie to czym gorzej i sa lockdowny tym lepiej dla rynku taka prawda jest


OdpowiedzCytat
Pawel
 Pawel
(@Pawel)
Gość
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 353
07/02/2021 7:46 pm  

o to zuza jakas goraleczka:))to super zainteresuj sie bo temat dr bodnara i lek nie jednemu polecilem i rozpowszechniam gdzie tylko sie da bo wiem ze jest skuteczny:))


OdpowiedzCytat
Pawel
 Pawel
(@Pawel)
Gość
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 353
08/02/2021 8:54 am  

zuza widzisz czym gorsze dane tym rynki mocniej rosna:)))


OdpowiedzCytat
Pawel
 Pawel
(@Pawel)
Gość
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 353
10/02/2021 8:42 am  

musi trwac bo liczba zakazen spada, zgony tez, sa i beda zdejmowane lockowny a jeden gubernatorow fed powiedzial ze nawet jak covid zniknie w tym roku i nawet jak gospodarka sie poprawi to fed nie musi ciac druku w tym roku

to o co chodzi ?

glupota

pisalem , fed mial szanse na posiedzeniu wypowiedziec sie w sposob stonowany , tymaczasem podkreslil ze bedzie dodruk poki gospodarka nie wroci do poziomu z przed pandemi czyli praktycznie pelne zatrudnienie

i dlatego spadki 5% żeby strzepnać slabych i potem z pomoca ich pieniedzy ida wyzej

to drugi rok szpilki
szpilka za 20 rok jest dluga i teraz za 21 rok moze tez byc dluga
to ostatni rok szansy na taką szpilke
jak przesledzicie wykresy roznych rynkow byka to zobaczycie ze ostatnie 2 lata moga konczyc sie dlugimi szpilkjami i trzeciej juz nei bylo

gdybys tak zalozyc to bys wiedzial ze musisz sypac teraz pieniadz by zrobic te szpilke bo to jest ostatni rok w tej hossie w usa
i mysle ze dlatego tak drukuja bo musza zasypac pieniadzem ile tylko sie da a potem koniec

jesli wyjda z locdownow a nie utna dodruku to co innego moze z tego byc niz szpilka????

a te splupki na wykresie
https://stooq.pl/q/?s=nq.f&c=3y&t=b&a=lg&b=0
tak rowno ukladaja sie tylko przy dodruku i to ile drukujesz okresla nachylenie krzywej wzrostu
przeciez widac ewidentnie jakie tu jest nachylenie
a jesli drukujesz caly czas tyle samo w fed, ebc , boj , boe to czy to moze zmienic kąt nachylenia ??

tyle samo to taki sam kąt
skor wiesz że kat zalezy od ilosci dodruku to jesli fed mowi ze nadal bedzie po 120mld usd to mając to nachylenie widziesz gdzie to bedzie szlo
i jesli przedluzysz ten kanalek wzrostowy zgodnie z obecnym nachyleniem to widzisz jaka to jest pompa i jakie to jest szalone że aż durne
bo obecnie nachylenie to 100% wzrostu w rok
i dlatego to jest takie głupie


OdpowiedzCytat
Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
10/02/2021 10:09 am  

Paweł już zbliżamy się do końca spokojnie. Spadki będą i to ogromne . Trzeba się przygotować.


OdpowiedzCytat
Pawel
 Pawel
(@Pawel)
Gość
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 353
10/02/2021 11:02 am  

newhach obys mial racje tu juz sie mowi i mowi ze blisko sa a indeksy coraz wyzej sam widzisz druki coraz wieksze sa


OdpowiedzCytat
Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
10/02/2021 11:06 am  

Uber. Jak dolar USD/PLN będzie po 3.58. ja wtedy pakuje S do wora. Pytanie tylko kiedy. Obstawiam koniec miesiąca luty.


OdpowiedzCytat
Pawel
 Pawel
(@Pawel)
Gość
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 353
10/02/2021 11:27 am  

newhach a duzy masz ten wor:))))


OdpowiedzCytat
Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
10/02/2021 11:30 am  

Spory Paweł. Przymierzam się do inwestycji życia hehe.


OdpowiedzCytat
Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
10/02/2021 11:45 am  

L na dolara i S na indeksy.


OdpowiedzCytat
Share: