Kaede Uber – ujawniona następczyni Baby Wangi

 

Fenomenalna wieszczka Kaede Uber – ujawniona następczyni Baby Wangi

 

Baba Wanga tuż przed śmiercią w 1996 r. zapowiedziała, że na jej miejsce przyjdzie kolejna wieszczka. Przez kilka lat trwały jej poszukiwania, aż w końcu rzekoma dziedziczka objawiła się w mediach. Kaede Uber urodziła się we francuskim Montpellier. Od samych narodzin towarzyszy jej straszna choroba: wrodzona anomalia genetyczna, w wyniku której stopniowo traci słuch i wzrok. Współczesna medycyna nie może zatrzymać postępu choroby.
 

Pomimo faktu, że proroczy dar obudził się bardzo wcześnie, rodzina początkowo ukryła go w każdy możliwy sposób, chroniąc już nieszczęśliwe i trudne dziecko przystosowujące się społecznie. Jednak w 2011 r. rosyjski NTV napisał o niej całą historię, po czym dziewczyna stała się szeroko znana w Rosji i na całym świecie. Pięć lat później kanał telewizyjny zaprosił Kaede do odwiedzenia Rosji, a młoda prorokini entuzjastycznie podeszła do tego pomysłu przyjmując zaproszenia do programów telewizyjnych.
Niestety, stan zdrowia Kaede Uber się pogarsza i zupełnie nie wiadomo ile więcej czasu będzie mogła jeszcze cieszyć się życiem. Ale fakt, że im bardziej jej stan się pogarsza, tym ostrzejszy dar jasnowidzenia pozostaje.

 

 

Kaede Uber – pierwsze wizje

 

Kaede Uber opublikowała swoją pierwszą wizję gdy miała zaledwie pięć lat. Potem ostrzegła, że jej kuzyn złamie nogę. W tym czasie krewni nie przywiązywali wagi do słów dziewczyny, ale kiedy to się stało, zaczęli jej uważniej słuchać. Wkrótce przepowiedziała śmierć swojej babci i ojczyma, a w przyszłości wielokrotnie ostrzegała swoją rodzinę przed różnymi przypadkami. A potem przyszły bardzo poważne proroctwa, które w żaden sposób nie dotyczyły znanych jej osób.

 
Do najbardziej znanych proroctw Kaedee, które się spełniły należą:
 

1. globalny kryzys z 2008 roku,
2. śmierć Muammara Kaddafiego,
3. ataki terrorystyczne w Belgii i Nicei,
4. twierdziła również, że Europa zaostrzy sankcje wobec Rosji i że przez długi czas nie będzie w stanie wyjść z kryzysu.
 

 

Kaede Uber -przepowiednie na 2020

 

Według Kaede, główne zagrożenia dla świata będą w przyszłości pochodzić z Algierii, Turcji i Syrii. Ostrzega także Ormian, że na ich terytorium mogą wystąpić wybuchy terroryzmu i przemocy, nastąpi poważny konflikt który przerodzi się w konflikt zbrojny o skali światowej. To tam pojawi się bardzo silna sekta masowa, której ideologia będzie przypominać wszystkie wierzenia ruchów „ostatniego dnia”, których działalności zawsze towarzyszą masowe samobójstwa i inne tragedie.
Sądząc po proroctwach Kaede, Niemcy i Stany Zjednoczone czeka wiele ataków terrorystycznych.
 

Baner Smartpozyczka
 

Dla całego świata nadejdzie katastrofa ze Wschodu, która będzie w jakiś sposób związana z Muzułmanami. Mówi to w kontekście masowej zagłady niektórych nieuleczalnych chorób, takich jak pandemia lub konsekwencje użycia broni biologicznej


Przepowiednie na 2020 Kaede są praktycznie identyczne słowo w słowo jak proroctwa Wangi: “..nastąpi kryzys, będzie on ciężki i głęboki, życie stanie się trudniejsze dla zwykłych ludzi…”

 

3.8 4 głosów
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Jolanta
Jolanta
3 lat temu

Ten zakłamany świat juz sie nie zmieni. Więc niech zginie.

1
0
Napisz nowy komentarzx
()
x