Forum

Gdzie szukać szczyt...
 
Notifications
Clear all

Gdzie szukać szczytu?  

  RSS

Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
28/07/2019 1:38 pm  
wpf-cross-image

W poniższym artykule chciałbym zwrócić uwagę na obecną sytuację rynkową głównych indeksów światowych. Pomimo słabych danych w Europie indeksy pną…


Cytat
Smogorz
 Smogorz
(@Smogorz)
Gość
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 8
01/08/2019 9:41 am  

Jak oceniasz wczorajsze ruchy?


OdpowiedzCytat
Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
01/08/2019 12:10 pm  

Niestety nie jest to coś czego się spodziewałem. Myślałem o wyższym wyjściu indeksow. Dla mnie wczorajsza sesja była przełomowa. Dax zszedł poniżej 12400 a zamknięcie miesiąca nastąpiło poniżej wsparcia. Wszystko wskazuje że już zaczyna się scenariusz spadkowy. Wszedłem już w ski. Jutro okno tak więc pewnie korekcyjne podejście do piątku. Teraz nic innego nie pozostaje jak obrać pozycje i czekać.


OdpowiedzCytat
ACE
 ACE
(@ACE)
Gość
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 13
02/08/2019 3:03 pm  

Brawo za analizę. Muszę się częściej stosować do Pana strategi. bardzo trafnie chyba okienko zadziałało z delay'em. Co ma Pan na myśli że się Pan nie spodziewał takiego zjazdu skoro był w analizie u Pana.
Myśli Pan że jeszcze wrócimy na nowe High na SP500 czy juz zaczęła się większa korekta. ? Niektóre banki prognozują że SP500 osiągnie jeszcze w tym roku 3100 max. czy raczej uważa pan ze to już nie mozliwe ?


OdpowiedzCytat
Newhach
(@newhach)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 651
02/08/2019 3:31 pm  

Wszystko wskazuje,że już lecimy na dół. Spodziewałem się wywindowania kursu troszkę wyżej na 3050 -3060, jednak już nie jest to możliwe. Kierunek południowy został obrany. Dobrze widać to chociażby po Daxie gdzie 12200 kluczowy poziom został pożegnamy.


OdpowiedzCytat
Share: