Koniec Europy i recesja gospodarcza – przepowiednia Baby Wangi

 

Kim była Baba Wanga?

 

Baba Wanga była znana jako „Nostradamus z Bałkanów” – i nadal przewiduje prognozy poza grobem jak niektórzy wierzą. Proroctwa niewidomej kobiety z Bułgarii zostały wykorzystane przez teoretyków spiskowych jako dowód, że była w stanie przewidzieć przyszłość.

Baba Wanga, urodzona Vangelia Pandeva Dimitrova, wychowała się w Strumicy, wiosce położonej u podnóża wulkanicznego łańcucha górskiego w ówczesnym Imperium Osmańskim. Zmarła w 1995 r. W wieku 85 lat została nazwana „Nostradamus z Bałkanów”.

Baba prowadziła zwykłe życie do 12 lat, kiedy tajemniczo straciła wzrok podczas potężnej burzy – opisanej jako dziwaczne tornado. Mówi się, że młodzieniec został wyrzucony w powietrze, a następnie zrzucony na ziemię przez silny podmuch wiatru. Jej rodzina podobno znalazła ją bliską śmierci kilka dni później, podczas gdy jej oczy zostały zranione i zamknięte, pokryte grubą warstwą kurzu i brudu.
Wanga później powiedziała, że ​​doświadczyła swojej pierwszej wizji w dniach, w których zaginęła i uwierzyła, że ​​zaszczepiło to jej zdolność leczenia ludzi i przewidywania przyszłości.

 

 

Co przewidziała Baba Wanga?

 
Ocenia się, że prognozy Baby Wanga, w tym te wymienione poniżej, mają 85% skuteczności.

 
1. Katastrofa podwodnej łodzi w 1980 r. Baba powiedziała, że Kursk zostanie „zalany wodą, a cały świat będzie nad nim płakał”, twierdząc, że katastrofa nastąpi w sierpniu 1999 r. rosyjski okręt podwodny zatonął w sierpniu 2000 r., zabijając wszystkich na pokładzie.
2. Mówi się też, że Bułgarka przewidziała powstanie grupy terrorystycznej ISIS.
3. Syryjski atak gazowy: przed śmiercią Baba ostrzegła przed ostatecznym starciem w kraju, w którym „muzułmanie przeprowadzą wojnę chemiczną przeciwko Europejczykom”. Uważa się, że jest to podobne do podejrzanego ataku gazowego Assada na własnego ludu.
4. Brexit: Podczas gdy niektórzy teoretycy spisku wymyślają, że Baba opowiadała się za Brexitem – tak naprawdę błędnie powiedziała, że ​​Europa „przestanie istnieć” do 2017 r., Nie mniej jednak Brexit był i to Brexit ma się przyczynić do upadku Europy.
5. Twierdziła, że ​​44. prezydent Stanów Zjednoczonych będzie czarny – ale powiedziała również, że on lub ona będzie ostatnim prezydentem, co znowu się nie wydarzyło.
6. W 1989 roku twierdziła, że ​​„amerykańscy bracia upadną po tym, jak zostaną zaatakowani przez stalowe ptaki… i tryska niewinna krew”. Niektórzy uważają, że jest to odniesienie do ataków z 11 września na USA w 2001 roku.
7. 3 wojna światowa: Na krótko przed śmiercią starsza kobieta powiedziała: „Rosja nie tylko przetrwa, ale zdominuje świat”.
8. Przewidziała również przypływ fali Muzułmanów do Europy.

 

 

Prognozy Baby Wangi na 2020 rok

 
1) Katastrofy: trzęsienia ziemi i tsunami
Baba Wanga przewidziała tsunami w 2004 roku i ujawniła, że ogromna fala obejmie wybrzeże, a ludzie zginą. Bułgarskie medium przewidziało, że w 2020 r. Kilka krajów azjatyckich dotknie tsunami, a Rosja zostanie porażona gigantycznym meteorem.

2) Brexit i recesja gospodarcza
Baba Wanga widziała kryzys i Brexit i przewidywała ogromny kryzys gospodarczy dla krajów europejskich. Europa czeka bardzo trudny rok.

3) Próba zamachu na Władimira Putina
Według Nostradamusa z Bałkanów Putin padnie ofiarą zamachu. Próba jego życia zostanie podjęta przez członka jego zespołu bezpieczeństwa.

4) Donald Trump zachoruje
Jeśli chodzi o Donalda Trumpa, zapadnie on na tajemniczą chorobą. Będzie cierpiał na tę samą chorobę, co amerykańscy dyplomaci na Kubie. Objawy choroby to nudności, szum w uszach i utrata słuchu.

 

 

Przepowiednie Babi Wangi na kolejne lata

 

2046 roku każdy ludzki organ będzie mógł zostać stworzony od podstaw, a transplantacja organów będzie najbardziej skuteczną metodą leczenia

2088 roku pojawi się nowa choroba, w wyniku której ludzie będą się starzeć w ciągu chwili

2097 roku ludzie znajdą lekarstwo na tę chorobę

2164 roku „zwierzęta zmieniają się w pół-ludzi”

2167 roku powstanie systemu religijnego obejmującego całą Ziemię

2170 roku wielka susza

2183 kolonia na Marsie staje się jądrowym supermocarstwem, które żąda niepodległości od Ziemi

2201 roku termojądrowe procesy na Słońcu zwalniają i spada temperatura na Ziemi

2271 roku zmianie ulegają pewne prawa fizyczne

2273 roku mieszają się wszystkie rasy i powstaje nowa

2279 roku ludzie odkrywają możliwość uzyskania energii „z niczego”

2288 roku ludzie potrafią cofać się w czasie i kontaktować się z obcymi

3005 roku wybuchnie wojna na Marsie, a trajektoria tej planety zostanie naruszona

3797 roku do tego czasu życie na Ziemi zniknie, ale rozwój ludzkości pozwala na zorganizowanie życia w innych układach planetarnych

3803 roku zaludnianie stopniowe nowej planety, ale jej klimat wpływa na mutacje u ludzi

4304 roku zostaje wynalezione lekarstwo na każdą istniejącą chorobę

4308 roku ludzie za sprawą mutacji są w stanie wykorzystać ponad 30 proc. możliwości swoich mózgów, a uczuci zła i nienawiści przestaje istnieć

4509 roku ludzie osiągają tak wysoki stopień rozwoju, że mogą rozmawiać z czymś, co nazywamy bogiem

4674 roku ludzie osiągają nieśmiertelność

5076 roku odkrycie granicy Wszechświata

5078 roku podjęcie decyzji o przekroczeniu granicy Wszechświata (40 proc. populacji jest przeciw)

5079 roku dochodzi do tego, co jasnowidzka nazywa końcem świata. Zgodnie z jej ostatnimi słowami wypowiedzianymi przed śmiercią „nadejdą czasy cudów, kiedy nauka poczyni wielkie odkrycia w dziedzinie tego, co niematerialne. Będziemy świadkami nadzwyczajnych odkryć archeologicznych, które zasadniczo zmienią wiedzę o świecie starożytnym. Całe ukryte złoto wyjdzie na powierzchnię, opuszczając wody. Tak postanowiono z góry”.
 

5 1 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Pawel
Pawel
4 lat temu
Newhach
Newhach
4 lat temu
Odpowiedz do  Pawel

Mocny opór na 105. Czekam na spadki w rejonie 8x.x

Pawel
Pawel
4 lat temu
Odpowiedz do  Newhach

ja juz mam od 93 i trzymam

Newhach
Newhach
4 lat temu
Odpowiedz do  Pawel

Kawa da zarobić ?

Pawel
Pawel
4 lat temu
Odpowiedz do  Newhach

tez tak mysle,mam czas zakopalem jak cos to przy 8xxx usrednie choc wolalbym zeby te 105 wybilo tylko pewnie nie odrazu wiec trzymam

5
0
Napisz nowy komentarzx
()
x