Przepowiednia Jackowskiego

 

Tym razem Jackowski

 
ma dla nas ostrzeżenie. Jego zdaniem jeszcze we wrześniu wydarzą się straszne rzeczy. Przepowiednia pana Krzysztofa dotyczy ataku na Iran i rozpoczęcia wojny światowej.
“Uderzenie na Iran to nie są przelewki. To już nie będzie tak jak stało się z Irakiem – kilka dni i po Iraku. Iran jest przygotowany na taka ewentualność, do wojny lub do odwetu. Sytuacja jest bardzo niebezpieczna” – powiedział na wstępie swojej youtubowej transmisji Krzysztof Jackowski.
 

Potem mówił o tym, co konkretnie zobaczył w swojej wizji.
 

“Iran będzie zaatakowany. Z dwóch stron na raz. Wstaniemy rano i dowiemy się, że Iran został zaatakowany. Nie zawsze czas ma znaczenie w jasnowidzeniu, tu bardzo ryzykuję, ale czuję atak w drugiej połowie września. (…)”. 
Ostatnia przepowiednia z zeszłego tygodnia (18.09)  zacieśnia już ramy czasowe. Jackowski mówi o tym aby zapamiętać dni 20, 21,22 .09.  W tych dniach ma się coś wydarzyć coś co globalnie skomplikuje sytuację na Bliskim Wschodzie, a na przełomie września i października ma dojść do pierwszej interwencji na odległość.  Czy te słowa jasnowidza tym razem okażą się prawdziwe? Przed nami koniec miesiąca, zobaczymy …. link do transmisji: https://www.youtube.com/watch?v=0kDBVfXBWiQ&t=1552s

 

Jak zatem powiązać przepowiednię z aktualną sytuacją rynków finansowych świata? Otóż jeśli chociaż po części wizja sprawdzi się – rynki zareagują z pewnością z ogromnym impetem. I tak przykład zamieszania na ropie widzieliśmy w zeszłym tygodniu. Wystarczy mały impuls aby odpalić efekt domina – lawiny na giełdach. Tym bardziej, że rynki światowe znajdują się już na swoich wieloletnich maksimach i technicznie są gotowe do większego uderzenia (np. mega trójkąt na Daxie)!

 
 

Aktualna sytuacja na ropie crude oil

Kurs aktualnie znajduje się w trendzie wzrostowym, z dolnym ograniczeniem kanału wzrostowego 57 usd/b a górnym 70 (na ten moment). Wskaźnik newhach’a (rys.1.) wskazuje już na zakończenie obecnej korekty i rozpoczęcie kolejnego impulsu wzrostowego. Jak wysoko w ramach tej fali dojdziemy? Otóż zależy to nie tylko od analizy technicznej ale przede wszystkim od stopnia napięcia kryzysu na linii Iran – USA. Na rys.2. pokazałem potencjalnie możliwy scenariusz na najbliższe tygodnie – w grze cały czas ogromny trójkąt.

 

jaki kurs ropy crude oil
rys.1. Analiza statystyczna ropy crude oil.
ropa prognoza i kurs
rys.2. Ropa crude oil – zakładany scenariusz w długim terminie

 
 

Aktualna sytuacja na dax futures

Wskaźnik newhach’a dla dax futures w dalszym ciągu wykazuje spore wyprzedanie (wartość już > 800 pkt) – rys.3. Pytanie jest jedno – kiedy technicznie ten domek z zapałek zawali się? Czy za sprawą sytuacji na świecie będzie to już w poniedziałek bądź może konieczne będzie jeszcze jedno podejście pod opór 12600 pkt (rys.4.). Do rozstrzygnięcia trzeba poczekać, nie mniej jednak nie dajcie się nabrać, iż trend wzrostowy ma się dobrze i jeszcze potrwa.
Tak jak wspomniałem w artykule https://www.newhach.eu/dax-futures-prognoza-i-kurs-sp500-strategia-inwestowania-2/ w grze jest cały czas potężny trójkąt, z którego wyjście wypada na przełomie września/ października. Czyż nie jest to efekt synergii pomiędzy techniką a wizją?

 

dax futures prognoza kursu
rys.3. Analiza techniczna dax futures – wskaźnik newhach’a.

dax futures kurs  notowania i wykres
rys.4. Dax futures – prognozowany scenariusz

dax futures analiza techniczna kursu
rys.5. Dax futures – impet newhach’a.

 
 

Gdzie zmierza Wig 20?

 

A nasz rodzimy parkiet dołuje już od 2011 pozostając w trendzie bocznym – pytanie jak długo jeszcze? Otóż niejednokrotnie wspominałem o koniecznym zejściu Wig 20 poniżej 2000 pkt i wydaje mi się, iż do końca roku takie poziomy będziemy obserwować. Jako poziom mocnego wsparcia należy traktować obszar 1800-1900 pkt (rys.6). Pozostaje nam poczekać, aż obecna fala długa i wyniszczająca się zakończy. Niewątpliwie bazując na ogromnym trójkącie z rys.6. w najbliższych latach na horyzoncie widać hossę i to pełną gębą.
Tymczasem poziom 2200 to mocny opór (rys.7/8.) nie do złamania w tym roku.
 

wig20 - kurs i prognoza
rys.6. Wig20 – analiza techniczna – potężny trójkąt w grze!

wig 20 - analiza techniczna kurs i notowania
rys.7. Wig20 Analiza techniczna. Poziom 2200 jako mocny opór.

wig20 - notowania i kurs prognoza
rys.8. Wig20 – ujęcie kanału w długim terminie.

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
PanNikt
PanNikt
4 lat temu

Chyba zaczęła się fala spadkowa. Fatalne dane z gospodarek. Indykatorem złoto. Potrzebna jest spłonka, może bankructwo Generał Electric. Ew niepowodzenie kolejnych rozmów Chiny USA tam wydaje mi się że w obliczu narastających problemów każdy myśleć będzie o sobie. Zaostrzenie wojny celnej obejmie niebawem Europę. No i otwarta kwestia ukarania Iranu.

2
0
Napisz nowy komentarzx
()
x