Jest moc na ropie

 
 

Sytuacja na ropie Crude oil (CL.F)

 
Co by nie mówić ale jest moc na ropie i to nie bez kozery. Obecna sytuacja na świecie pomogła ropie wybić się powyżej średniej 200 – okresowej zlokalizowanej w obszarze 56 usd/bar (rys.2.), dając impuls do ataku na szczyty. Gdzie tych szczytów szukać? Otóż na uwagę zasługuje z całą pewnością obszar 66 – 70usd/bar. Zarówno analiza aproksymacji linii trendu z ostatnich 3 – ech lat (rys.3.) jak i analiza statystyczna wykazują takie wnioski. Jeśli opór zadziała, kurs utworzy potężny trójkąt z ogromnym potencjałem spadkowym.
 

ropa prognoza kursu
rys.1. Analiza techniczna ropy crude oil. W grze formacja trójkąta.

 
ropa kurs i notowania
rys.2. Ropa crude oil – analiza statystyczna.

 

ropa prognoza i kurs
rys.3. rys.3. Ropa crude oil – linia trendu.

 

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Ace
Ace
4 lat temu

Ładnie. Oby sie sprawdzilo. JA NA Początku roku analizowalem ze w tym roku wybijemy 68 na ropie. Ale wg mnie na 64 bedzie walka czy polecimy do gory czy domkniecie luki i po wzrostach. Jestem zdania ze jak pokonaja 64 to mozemy i 70 i wyzej zobaczyc tym bardziej ze indeksy szykuja sie do zwaly a wysoka cena ropy moze byc zapalnikiem. Czekamy na fed dzis i potem sie zacznie. Czy dalej gora czy koniec pompy. Jak myslisz co dzis fed zrobi. Wg mnie bedzie niespodzianka.

Ace
Ace
4 lat temu

Hej. I jak to widzisz sp500 chce wybic nowy szczyt. Opor mamy przy 3030-3050 wg trojkata. Ciekawe kiedy to sie zwali. Pewnie do konca wrzesnia bedzie sie kisic na gorze. Kiedybwypada nastepne okienko na sp500? Pozdro.

4
0
Napisz nowy komentarzx
()
x