UWAGA NOWOŚĆ – Sprawdź działanie generatora kalendarza spiralnego Carolana!!!

Drogi Czytelniku,

Wychodząc na przeciw licznym prośbą – udostępniam na stronie generator kalendarza spiralnego Carolana (kalkulator w ujęciu miesięcznym). Jak z niego skorzystać? Otóż przejdź do zakładki “Menu” -> wybierz opcję “kalendarz spiralny Carolana – kalkulator” – fig.1.

 

Fig.1. Kalkulator kalendarza spiralnego Carolana

 

Kalkulator pozwala na wygenerowanie kalendarza spiralnego w ujęciu miesięcznym. Kalendarz można wygenerować maksymalnie dla 21 -den pozycji. W polach miesiąc/ rok należy podać datę punktów zwrotnych dla danego instrumentu finansowego (fig.2.).
 

fig.2. Definicja daty: miesiąc/ rok – tworzenie kalendarza spiralnego

 

Po wygenerowaniu kalendarza należy już samodzielnie wyznaczyć okienka Carolana zgodnie z metodą opisaną w dziale Edukacja (” Generowanie punktów zwrotnych na rynku w oparciu o kalendarz spiralny i teorię Carolana).

Zacznij tworzyć własne spirale, teraz to naprawdę proste!
 

fig.3. Wygenerowany kalendarz spiralny Carolana – przykład

 

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
trackback

[…] Dla przypomnienia kolejne okienko Carolana wypada w dniu 22-24.05.2019. Zobaczymy jak na nie zareaguje rynek !. Zachęcam Cię do samodzielnego wyznaczania okienek Carolana – link https://newhach.eu/generator-kalendarza-spiralnego-carolana-okienek-carolana/ […]

trackback

[…] zatem od wygenerowania kalendarza spiralnego. W tym celu klikamy w link: https://newhach.eu/generator-kalendarza-spiralnego-carolana-okienek-carolana/  i wprowadzamy w odpowiednich polach formularza kluczowe punkty zwrotne indeksu z okresu:  […]

2
0
Napisz nowy komentarzx
()
x