Rynek i świat pod pręgierzem układu planet!

2020 – przełomowy rok?

 

2020 rok będzie niezwykle przełomowy i chyba wszyscy już wyraźnie odczuwamy echa nadchodzących zmian. Dlaczego ten rok będzie aż tak ważny i jak się do niego przygotować? Oto kilka wskazówek, abyście mogli zacząć świadomie pracować z tymi energiami już teraz. Tak naprawdę to wszystko w zasadzie sprowadza się do niezwykle rzadkiej i ważnej serii koniunkcji między Saturnem, Plutonem i Jowiszem w znaku Koziorożca (a następnie Wodnika ).
 
Koniunkcja oznacza moment, w którym planety „spotykają się” ze sobą na tym samym stopniu zodiaku w tym samym znaku. Ich spotkanie inicjuje nowy związek, który będzie “trwał” i którego skutki będziemy odczuwać, dopóki nie spotkają się ponownie. Koniunkcje sygnalizują koniec jednego cyklu i początek nowego. To czas sadzenia nowych nasion, z których wyrośnie nowa przyszłość. Koniunkcje konfrontują nas z pozostawieniem przeszłości za sobą i dają nam możliwość korzystania z nowych możliwości. Czas zatem zmienić kosmiczne biegi.
 
Trzech mocnych kosmicznych graczy “tańczyć” będzie ze sobą przez cały rok. Poniżej więc krótkie podsumowanie tych kosmicznych wydarzeń i kilku kluczowych momentów 2020 roku. Trzy koniunkcje Plutona, Saturna i Jowisza zainicjują nowe cykle planetarne, które będą się rozwijać w ciągu wielu kolejnych dekad. To prawdziwy punkt zwrotny i dość oczekiwane przez wielu z nas katharsis. Zmiany, które nadchodzą, są konieczne i muszą się wydarzyć, ale prawdopodobnie dosyć mocno w nas uderzą.
Tranzyty te nie są jedynie wydarzeniami, o których będzie można szybko zapomnieć. Nadadzą one ton długotrwałemu procesowi, którego nie jesteśmy w stanie całkowicie przewidzieć. Wiele będzie zależało od naszego poziomu świadomości i od tego, w jaki sposób wykorzystamy energię dostępną nam w tym czasie. Jedno jest pewne, koniunkcje te nie ominą nikogo i zapoczątkowują nowe początki dla każdego z nas.
 

 
Najważniejsze daty to:
1. 12 stycznia 2020 r. – Saturn i Pluton spotykają się w Koziorożcu, aby rozpocząć nowy 36-letni cykl.
2. Jowisz i Pluton spotykają się 3 razy w Koziorożcu 4 kwietnia, 30 czerwca i 12 listopada 2020 r., rozpoczynając nowy 12-letni cykl
3. 21 grudnia 2020 r – Jowisz i Saturn spotykają się na pierwszym stopniu Wodnika, rozpoczynając nowy 20-letni cykl. Jest to bardzo znaczący moment przejścia z Ery Ryb do Ery Wodnika.
 

Takie rzadkie ułożenie Jowisza, Saturna i Plutona w Koziorożcu występuje tylko raz na 735 lat, oznaczając totalny koniec epoki i narodziny nowego paradygmatu dla indywidualnej, jak i zbiorowej świadomości. Intensywności i wpływu tych spotkań ‘na koziorożcowym szczycie’ nie można lekceważyć. Będą one mieć długotrwały wpływ na struktury społeczne, polityczne i gospodarcze i nasze życie osobiste również. żródło: https://www.tanczacazzodiakiem.pl/.
 

Poprzednie koniunkcje w XX wieku – działanie koniunkcji Jowisza z Plutonem:
 

1994 r. XII w znaku Skorpiona – początek rosyjskiej interwencji w Czeczenii (11.12.1994), pierwsze nierasistowskie wybory w RPA, ludobójstwo w Rwandzie;
 
1981 r. XI w znaku Wagi – wprowadzenie stanu wojennego w Polsce, groźba interwencji ZSRR w Poslce, fala strajków w całej Polsce brutalnie pacyfikowanych przez wojsko, eskalacja wojny domowej w Libanie, w zamachu ginie prezydent Egiptu A. Sadat;
 
1968 r. w znaku Panny – inwazja ZSRR na Czechosłowację (VIII), interwencja wojsk francuskich w Czadzie, zamach stanu w Iraku – Saddam Hussain nr 2 w państwie, zamordowanie Roberta Kennedy (VI), zamordowanie Martina Lutera Kinga (IV), protesty studentów na całym świecie, interwencja wojskowa i brutalna pacyfikacja w Chicago, Berlinie, Paryżu, początek dekady strachu w świecie zachodnim, liczba porwań samolotów przez terrorystów wzrasta do 1986 r. 10-krotnie;
 

1955/56 r. XI, XII/ I w znaku Lwa (potrójna) – wojna arabsko – izraelska (Izrael atakuje Egipt), powstanie węgierskie i interwencja ZSRR (XI), podpisanie Układu warszawskiego (ZSRR, PRL, Węgry, NRD, Rumunia, Bułgaria, Czechosłowacja i Albania), początek końca zimnej wojny;
 
1943 r. w znaku Raka – powstanie w getcie warszawskim, pacyfikacja Żydów (IV), Niemcy ujawniają groby katyńskie, początek ludobójczej polityki w ZSRR wobec Tatarów i Kałmuków;
 
1931 r. w znaku Bliźniąt – kryzys na rynkach światowych, upadek banku Credit-Anstalt w Austrii, spadek cen zboża w USA, rozpoczyna się proces przestawiania się gospodarki USA na usługi.
 
1918 r. w znaku Byka – koniec I wojny Światowej, powstanie nowych państw, nowy podział terytorialny Europy, w Wielkiej Brytanii kobiety powyżej 30-go roku życia dostają prawo głosu;
 
1906 r. w znaku Barana początek upadku caratu w Rosji, reformy agrarne, rządy policyjne w Rosji, w Hiszpanii generał Franco zostaje dyktatorem, w Wielkiej Brytanii uwięziono protestujące sufrażystki.

 

 
 

01.12.2020: Saturn i Pluton, koniunktura o dużej sile uderzenia

 

Jest to zjawisko, które występuje co 36 lat i zbiega się z wielkimi tragediami. Pogłębi czasy kryzysu i niepokoju które są już odczuwalne na świecie.

„Jak wyżej jest poniżej; jak poniżej to powyżej ”. Opiera się to na astrologicznej przesłance, która mówi nam, że kiedy będzie coś nowego w niebie, będzie również na ziemi. Tak więc cykle planet i gwiazd bardzo wyraźnie wskazują na duchowość, która leży u podstaw cykli rządzących wszystkimi rzeczami materialnymi. Ptolemeusz, „książę astrologów”, powiedział wiele lat temu: „Jeśli chcesz poznać tajemnicę generacji i zepsucia, obserwuj cykl 120 koniunkcji ”, ponieważ jest to liczba kombinacji, które można podać septenary , czyli siedem starożytnych planet połączonych ze sobą.
 
Dlatego w każdej koniunkcji coś zostanie odnowione . Fakt, że w tym roku 2020 występuje duża koncentracja planet w Koziorożcu , oznacza, że ​​występuje (i będzie) wielki brak równowagi energetycznej . Wiele cykli kończy się, a wiele zaczyna. Kiedy tak się dzieje, nie ma równowagi między siłami niebieskimi … A jeśli nie ma równowagi w niebie, to nie będzie na ziemi.
 


 

W tym roku Jowisz przewozi Koziorożca a Mars przejdzie znak od połowy lutego i w marcu, dodając napięcia do już i tak trudnej koniunkcji, na którą oddziaływanie działa już od pewnego czasu. Ponieważ Jowisz jest w znaku, który nie jest z nim związany, przesadzi rzeczy na gorsze. Ten ważny cykl Saturna z Plutonem, powtarzany mniej więcej co 36 lat, synchronizuje się z czasami wielkiego napięcia dla ludzkości . Chwile kryzysu i niepokoju, zdaniem astrologa i historyka Richarda Tarnasa, który w swojej książce „Kosmos i psychika” wyrusza w historyczną podróż przez czasy, które towarzyszyły temu połączeniu w całej historii.
 

Relacje między tymi dwiema planetami były obecne w wielu ważnych trudnościach ludzkości, takich jak wojny światowe, zimna wojna , wschodnie kryzysy i wojny arabsko-izraelskie . Kryzys w latach 30-stych , a atak na Twin Towers są również związane z dostosowaniem tych dwóch planet.

 
Ale to nie jedyne, co dzieje się w niebie. Żyjemy w czasach zmian, które pokrywają się, wraz z zakończeniem głównego cyklu Jowisza z Saturnem , cyklu tak zwanych „chronokratorów” (planet, które wyznaczają czasy). Najdalsze i najstarsze planety w czasach starożytnych kończą długą 240-letnią podróż znakami Ziemi, aby rozpocząć cykl koniunkcji w Powietrzu. Można sądzić, że od roku 2020 świat będzie miał inną strukturę społeczno-ekonomiczną, że nauki, komunikacja (która już uległa znaczącej zmianie), relacje społeczne, a nawet społeczeństwo są prawdopodobnie zorganizowane i być postrzeganym inaczej.

4.3 6 głosów
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz nowy komentarzx
()
x