2 tygodnie do koniunkcji gigantów Jowisza i Saturna – szczególne znaczenie dla ludzkości i giełd

 
Tegoroczna koniunkcja jest szczególna, ponieważ minęło prawie 400 lat od ostatniego tak bliskiego spotkania Jowisza i Saturna, które miało miejsce w 1623 roku. Z trzech przyszłych kolejnych spotkań w 2040, 2060 i 2080, tylko ta z 15 marca 2080 roku jest porównywalny pod względem bliskości do obecnej!.

 
Gigantyczne gazowe planety Jowisz i Saturn, zbliżą się do siebie 21 grudnia przechodząc w odległości 6,1 minut kątowych od siebie. Będzie to najbliższe zbliżenie się obu planet od 1623 roku i daje niepowtarzalną szansę zobaczenia dwóch planet w tym samym teleskopowym polu widzenia. Najlepszą porą na zobaczenie pary będzie niedługo po zachodzie słońca w nocy 21 grudnia.
 

5 1 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Matronix
3 lat temu

Dzień dobry Admiowi i pozostałym,.Trafiłem  na tego bloga zupełnie przypadkiem jakieś 2 miesiące temu szukają właśnie informacji nt w/w koniunkcji. Zaglądam tu często  bo blog jest interesujący i pouczający. Ze swej strony mogę wrzucić komentarz do corocznej okładki The Economist , czasopisma globalistów. https://www.economist.com/the-world-in-2021  Okładka jest tak ważna i istotna z prostego powodu, iż mamy tu podany profetyczny scenariusz na cały rok, a moje stanowisko w sprawie scenariuszy jest Wam znane.Chyba coś zaczyna się już w nim zmieniać, ale jest na tyle złowieszczy, że nie można sobie tego sygnału zlekceważyć.„Uwagę zwracają symbole zamknięte wewnątrz wyświetlacza jednorękiego bandyty, czyli automatu hazardowego.… Czytaj więcej »

Pawel
Pawel
3 lat temu
Odpowiedz do  Newhach

straszne te przewidywanie wyglada,jak koniec swiata:)))

Matronix
3 lat temu
Odpowiedz do  Pawel

tak , to koniec świata jaki znamy. Nadchodzi Komunizm 3.0.Parszywy , bo to hybryda stalinowskiego komunizmu z hitlerowskim faszyzmem.

5
0
Napisz nowy komentarzx
()
x