2 x RGR na ropie CL.F, okazja zajęcia pozycji spadkowych

Witam,

 

Dzisiaj podczas codziennej analizy technicznej instrumentów zwróciłem uwagę po raz kolejny na bieżącą sytuację techniczną ropy – kontrakty CL.F. Co się okazuje kurs po wybiciu z dużej formacji RGR (03-05.19) wraca z powrotem do testowania oporów tej formacji – linia głowy i ramion – patrz rys.2. Jak wynika z rys.2. kurs ropy ma ogromny problem z przebiciem tego ważnego oporu – zakres 63.50 – 64PLN (rys.1) . Pod tymże oporem kształtuje się kolejny mniejszy RGR (kolor czerwony na rysunku).

 

Z układu analizy technicznej jesteśmy już na progu zakończenia istniejącej małej formacji RGR i wybicia z małego czerwonego trójkąta. To z kolei spowoduje wybicie dołem z dużego trójkąta, którego potencjalny zakres spadków to rejon 55 PLN!!! (8 pkt do zrobienia w krótkim czasie).

 

rys.1.  Linia oporu na ropie CL.F

 

rys.2. 2 x RGR na ropie. Analiza techniczna ropy CL.F.

Wiarygodność w/w analizy potwierdza również kalendarz spiralny Carolana. Wg obliczonych kluczowych dat to miesiąc kwiecień powinien być przełomowy – cóż zobaczymy czas pokaże. Dla zainteresowanych odsyłam do tejże analizy wyznaczania okienek Carolana na ropie: https://newhach.eu/wyznaczanie-punktow-zwrotnych-na-indeksie-ropy-cl-f-w-oparciu-o-teorie-carolana/

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz nowy komentarzx
()
x