Czy grozi nam wojna???

 

Przed nami końcówka 2020 roku, roku szalonego i dziwnego. Roku, który jak dotąd dał się zapamiętać jako rok ogromnych restrykcji dla ogółu społecznego, noszenia maseczek, totalny rygor i dyscyplina. Czy może być jeszcze gorzej? Czy wizja Krzysztofa Jackowskiego o spodziewanej III Wojnie Światowej może okazać się prawdziwa? Sprawdźmy jak wygląda przyszłość oczami Carolana.

 
Teorię Carolana możemy wykorzystać zarówno do wyznaczania punktów zwrotnych na giełdzie, ale także może być skutecznie użyta do określenia potencjalnych przyszłych wydarzeń w jednostce czasu bazując na ogniskach z przeszłości. Zgodnie z teorią Carolana znając istotny incydent historyczny jesteśmy w stanie określić przyszłe daty zdarzeń pochodnych odmierzając ściśle określone jednostki czasu od jądra spirali (tzw. spirale Carolana).
W niniejszym artykule postaramy się sprawdzić czy wizje jasnowidza z Człuchowa Krzysztofa Jackowskiego na temat światowego konfliktu zbrojnego wieszczonego na lata 2020 – 2023, mają racjonalne przesłanki.
 
W tabeli nr 1 przedstawiono kalendarz spiralny Carolana utworzony z kluczowych incydentów wojennych na przestrzeni ostatniego stulecia (ogniska spirali). Pod uwagę wzięto:
 
1. Początek wybuchu I-szej Wojny Światowej – 28.07.1914,
2. Wybuch rewolucji rosyjskiej w dniu 08.03.1917,
3. Początek wybuchu II-giej Wojny Światowej z 01.09.1939,
4. Wojna koreańska, początek 25.06.1950. Strony konfliktu – Korea północna (Koreańska Republika Ludowo – Demokratyczna), Chiny (Chińska Republika Ludowa) przeciwko Korei Południowej, ONZ i USA.
5. Rewolucja Kubańska – okres radykalizacji działań przeciwko dyktaturze F. Batisty Zaldívara, początek miał miejsce w dniu 26.07.1953.,
6. Wojna Wietnamska, początek 01.11.1955,
 

 
7. Inwazja ZSRR na Afganistan – 25.12.1979,
8. Wojna pomiędzy Iranem a Irakiem zapoczątkowana w dniu 22.09.1980.
 

tabela 1. Kalendarz spiralny Carolana. Lista konfliktów zbrojnych ostatniego stulecia.

 
Na uwagę zasługują dwie spirale wyprowadzone z lat 1914 i 1939 (pozycja nr 2 i 3 w tabelce), które spełniają kryteria okienka i to na rok 2020!. Zgodnie z teorią Carolana margines błędu może wynieść +/-1 rok. Wyznaczone data majowa i wrześniowa z 2020 roku jak dotąd nie miała przełożenia na potencjalny konflikt zbrojny, jednak okienko jest otwarte i bazując na wydarzeniach historycznych rozstrzygnięcie może nastąpić w roku 2021.
Wyznaczony rok 2020 jako rok początku kolejnego potencjalnego konfliktu zbrojnego na Świecie może stanowić zatem podwaliny naukowe dla nadprzyrodzonych wizji Krzysztofa Jackowskiego.
 
rys1. Spirala Carolana z ogniskiem roku 1917 – Rewolucja Rosyjska.

rys.2. Spirala Carolana z ogniskiem z roku 1939. Prognozowane przyszłe działania militarne.

 
Każda spirala posiada własną historię, i tak dla przykładu analizowane spirale wykazują wyjątkowe właściwości prognozowanych zdarzeń (rysunek 1 i 2). Spirala z rysunku nr 1 wyznaczyła precyzyjne np wybuch wojny pomiędzy Irakiem a Iranem, z kolei spirala z rysunku nr 2 zidentyfikowała wybuch ostatniego konfliktu na Bliskim Wschodzie – atak USA na Irak. Krzysztof Jackowski w swojej ostatniej audycji mówi o “tumanie kurzu”, co kojarzy mu się z mocnym incydentem na Bliskim Wschodzie, “ten tuman kurzu brzmi okropnie, z całą pewności nie jest to coś dobrego..” – wspomina.
Jesteśmy w oknie Carolana – czyżby potencjalny konflikt zbrojny czyhał za rogiem? Nie dajmy się zaskoczyć!.
 

3.7 7 głosów
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz nowy komentarzx
()
x