DOLAR po 8 PLN? To nie prima aprilis!!!

 

Ucieczka w Dolara, nadciąga globalny armagedon?

 

Dolar po 8 Pln? Tak tak to nie żart ani prima aprilis. Rynek światowy dopadła potężna grypa, która z cała pewnością da w kość gospodarce. Czas koronawirusa zapewne wkrótce minie lecz ślad po nim zostanie na długo!. Czy wprowadzany pakiet rządowy na 212 miliardów złotych obroni naszą walutę? Zobaczymy….

 
 

Analiza techniczna dolara USD/PLN

 
Dolar po 8 PLN czy to w ogóle możliwe? Obecna cena ok 4.20 PLN wydaje się już abstrakcyjna a gdzie dopiero 8? No tak ale giełda jak wiadomo nigdy nie trzyma cen w równowadze, podążając od niedowartościowania do przeszacowania wartości. Z całą pewnością obecna panika na rynkach światowych wywinduje kurs dolara wysoko!. Co by nie zrobił polski rząd, sytuacja zielonego jest przesądzona o czym za chwilę. Spójrzmy zatem na ujęcie dolara usd/pln w ujęciu kwartalnym – rys.1.
 

rys.1. Analiza dolara usd/pln w ujęciu kwartalnym. Widoczny olbrzymi trójkąt,.

 
Jeśli formacja olbrzymiego trójkąta spełni się, kurs dolara po przebiciu linii oporu 4.40, będzie zmierzał w kierunku 8 PLN. Wynika to bowiem z proporcji mega trójkąta formowanego od roku 1990. Moc 30 – stoletniej formacji będzie znamienny. Wg mojej opinii przed atakiem na wyższe poziomy, kurs powinien na dniach zanotować korektę w rejony 3.90 – 4.00. Jeśli tak by się stało w grze były wspaniały ORGR (rys.2.), z którego wybicie górą da nam poziomy jak uprzednio wspomniano.
 

dolar jaki kurs, notowania dolara, dolar kupno
rys.2. Analiza dolara. W grze olbrzymi ORGR.

 

Powyższe prognozy potwierdza również obecne położenie wskaźnika newhach’a w ujęciu tygodniowym (rys.3.). Wskaźnik walczy również z oporem, którego złamanie spowoduje lawinę wzrostów i atak na szczyt. Proszę również zwrócić uwagę na wskaźnik wyprzedzający newhach’a, który już wskazuje na wyjście górą z trójkąta, przed nami czas wzrostów. Co by nie mówić przed nami najpierw walka ze strefą oporu 4.30 – 4.40. (rys.4.), która na ten moment powinna zatrzymać tymczasowe dalsze wzrosty. Logiczne wydaję się nabranie oddechu przed dalszą wspinaczką na wyższe poziomy.

 

kurs dolara, notowania dolara, dolar notowania
rys.3. Wskażnik newhach’a w ujęciu tygodniowym. Wskaźnik w mocnym trendzie wzrostowym.

dolar notowania, dolar wykres, jaka cena dolara
rys.4. Analiza statystyczna dolara. Widoczna strefa oporu 4.3 -4.4.

 
 

Znamienny 2020 rok

 

Tak jak wspomniano w artykule https://newhach.eu/rynek-i-swiat-pod-pregiezem-ukladu-gwiazdkoniunkcja-saturnem-pluton-jowisz-uklad-sloneczny-co-czeka-nas-w-2020-roku-prognoza-na-2020-rok-horoskop-na-2020-rok/ rok 2020 okazuje się być przełomowy. Wpływ planet i ich koniunkcji: jowisz – saturn – pluton na życie ludzkie wydaje się być nieodzowny. Fakt, że w tym roku 2020 występuje duża koncentracja planet w Koziorożcu oznacza, że ​​występuje (i będzie) wielki brak równowagi energetycznej . Wiele cykli kończy się, a wiele zaczyna. Kiedy tak się dzieje, nie ma równowagi między siłami niebieskimi … A jeśli nie ma równowagi w niebie, to nie będzie na Ziemi.

5 1 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz nowy komentarzx
()
x